مشاوره تلفنی و ویزیت در کلینیک دندانپزشکی تجریش

به صورت کاملا رایگان می باشد

فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در ساعات کاری با شما تماس بگیرند

درکلینیک دندانپزشکی تجریش تلاش شده است تا با به کارگیری کادری مجرب و دلسوز و دندان پزشکان متخصص و حرفه ای در کنار فضایی آرام و دلچسب موجبات احترام و اطمینان خاطر بیماران در تمامی مراحل درمانی همیشه فراهم باشد.کلینیک دندانپزشکی تجریش برای حفظ آرامش بیماران در تمام مراحل درمان سعی در ایجاد فضایی آرام و بسیار زیبا با تفکیک بخش های درمانی جداگانه شده است و علاوه بر این کلینیک تجریش از لحاظ موقعیت مکانی از دسترسی بسیار آسانی برخوردار می باشد تا تمام بیماران از هر نقطه شهر بتوانند به راحتی با وسیله نقلیه عمومی  یا شخصی به این مرکز تشریف بیاورند.کلینیک تخصصی دندان پزشکی تجریش با گرد هم آوردن بهترین متخصصین دندان پزشکی و با داشتن تکنولوژی مدرن و به روز در حوزه دندانپزشکی تمامی تلاش خود را می کند تا رضایت کامل بیماران را در تمامی مراحل درمان بدست بیاورد.
در کلینیک تجریش درمان های ایمپلنت، ارتودنسی، عصب کشی، بلیچینگ و دندانپزشکی عمومی با قیمت مناسب و توسط متخصصین مجرب با بهترین امکانات انجام میشود.

کلینیک دندانپزشکی تجریش ، دارای موقعیت مکانی فوق العاده خوب و با  دسترسی بسیار آسان برای شما بیماران عزیز می باشد . کلینیک دندانپزشکی تجریش واقع در دور میدان تجریش ، ساختمان کفش ملی ، طبقه سوم است که از بروز ترین کلنیک های دندانپزشکی در منطقه 1 می باشد .

کلینیک دندانپزشکی تجریش برای حفظ آرامش بیماران در تمام مراحل درمان سعی در ایجاد فضایی آرام و بسیار زیبا با تفکیک بخش های درمانی جداگانه نموده است. علاوه بر این کلینیک تجریش از لحاظ موقعیت مکانی از دسترسی بسیار آسانی برخوردار می باشد تا تمام بیماران از هر نقطه شهر بتوانند به راحتی با وسیله نقلیه عمومی یا شخصی به این مرکز تشریف بیاورند.
پرداخت اقساط تمامی هزینه ها بدون بهره - حتی بدون چک می باشد.

مشاوره و ویزیت رایگان : درمان عمومی و زیبایی دندان

ویزیت تخصصی رایگان توسط دکتر متخصص هر بخش صورت می گیرد. و به شما طرح درمان داده خواهد شد. اگر دندان های شما نیاز به جرم گیری و یا ترمیم داشته باشد. به شما اعلام خواهد شد. در صورت نیاز به پیوند استخوان لثه جهت ایمپلنت، توسط متخصصین لثه صورت خواهد گرفت.

فرم درخواست مشاوره و ویزیت

Reservation Form

© 2024 Tajrish Clinic. All Rights Reserved