کلینیک تخصصی دندانپزشکی ماهوش تجریش

 • info@tajrishclinic.com
 • 02191094851

معرفی کامل برند ایمپلنت – بهترین و به صرفه ترین ها

درخواست مشاوره تماس فوری

برند ایمپلنت

معرفی بهترین برند ایمپلنت هر کشور + قیمت

ایمپلنت دندان امروزه یکی از بهترین روش های جایگزین برای دندان های از دست رفته است ، اما در میان انبوهی از برند ایمپلنت انتخاب یکی از آنان قطعا نیاز به تحقیق و برسی دقیق دارد .

در این مقاله سعی شده تا با معرفی انواع برند ایمپلنت ،شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم

بدانید
امروزه برند های ایمپلنت فراوانی در این حوزه فعالیت می کنند که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. کسانی که به دنبال ایمپلنت دندان باشند، برند های ایمپلنت فراوانی را برای انتخاب پیش رو دارند که دو مقوله هزینه ایمپلنت و کیفیت ایمپلنت می تواند نقش اصلی را برای انتخاب پیش رویشان قرار دهد.
قیمت ایمپلنت ایرانی
مطمئناً قیمت ایمپلنت سوییسی از قیمت ایمپلنت ایرانی بسیار بالاتر است. اما به نسبت آن کیفیت، ماندگاری و موارد قابل توجه دیگری را نیز باید در نظر داشته باشید.

مشاوره با متخصص و دندان پزشک می تواند بزرگترین کمک برای شما باشد. از کشور های مطرح در زمینه تولید ایمپلنت دندان در سطح جهان می توان سوییس، کره جنوبی، آمریکا، آلمان، سوئد، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا را نام برد. هر کدام از این کشور ها دارای برند های صاحب نام و بزرگی در زمینه تولید ایمپلنت هستند.

به عنوان نمونه از برند های ایمپلنت دندان آمریکایی می توان به Intra Lock ، Nobel Biocare ، Zimmer و چندین مورد دیگر اشاره کرد. همانطور که عنوان شد تفاوت این برند ها در کیفیت و قیمت ایمپلنت هایی که تولید می کنند، می باشد.

 

برای پیگیری از میزان کیفیت و درصد محبوبیت هر مدل از ایمپلنت ها می توانید با دندان پزشک خود مشورت کنید.

انواع ایمپلنت دندان

حال به سراغ معرفی برند های مطرح ایمپلنت دندان در کشور های مختلف می پردازیم :

 

برند ایمپلنت آمریکایی

برند ایملپنت Intra Lock

اولین برند آمریکایی که به آن می پردازیم برند مشهور Intra Lock است. کیفیت بالا و طراحی های متنوع و جالب و قیمت های مناسب، استفاده از تکنولوژی Blossom در طراحی ایمپلنت ها، آن را به یکی از برند های مشهور نزد دندان پزشکان تبدیل کرده است.

برند ایملپنت Nobel Biocare

برند Nobel Biocare بازار آمریکا را در سال 2018 رهبری کرد. در جایگاه های ایمپلنت دندان، قطعات کیت ایمپلنت دندان و اباتمنت پیشرو بوده است. کمپانی در شاخه های نرم افزار برنامه ریزی درمانی و راهنمایی های جراحی نیز حضور پر رنگی دارد. موفقیت آن در بازار ایمپلنت دندان بیشتر مربوط به رشد وسیع محصولات NobelActive بر می گردد. موفقیت در فروش شرکت Nobel Biocare به علت ورود به صنعت ترمیم دندان احتمالاً ادامه خواهد داشت.

برند ایملپنت Zimmer

zimmer

از برند های صاحب نام و بسیار معروف برند آمریکایی Zimmer است که طراحی های منحصر به فرد و خاص ایمپلنت های آن همیشه قابل توجه بوده است. قیمت آن به نسبت کیفیت محصولات مقرون به صرفه است اما شاید نسبت به سایر ایمپلنت ها کمی گران تر باشد. نکته جالب دیگر استفاده از تنتالوم به جای تیتانیوم در تولید ایمپلنت ها است.

قیمت ایمپلنت zimmer

قیمت ایمپلنت زیمر 6/800/000 هزار تومان با گارانتی مادام العمر می باشد.


برند ایمپلنت سوییسی

برند ایمپلنت IHDE

یکی از برند های سوییسی قدیمی در زمینه دندان همین IHDE است که ابتدا در برلین آلمان توسط دکتر کلاوس آیهده در سال 1954 بنیان گذاری شد و پس از جا به جایی در سال های بعد در چندین نقطه اروپا از جمله سوییس ، شعبات متعددی تأسیس کرد. قیمت و کیفیت آن نسبت به سایر برند های ایمپلنت دندان خوب و معقول است.

برند ایمپلنت Straumann

برند اشترومن از کمپانی Iti از معروفترین و قدیمی ترین برند های جهان است که تأسیس آن به سال 1954 توسط دکتر اشترومن بر می گردد. از دهه 80 در زمینه دندان پزشکی فعالیت خود را آغاز کرده اند. از خصوصیات بارز آن کیفیت فوق العاده در طراحی و ساخت ایمپلنت ها است. هزینه ایمپلنت های این برند نسبت به برند های معمولی بسیار بالاتر است که آن هم به علت کیفیت بسیار بالای محصولات است. در صورتی که کیفیت برایتان در اولویت قرار دارد استفاده از این برند پیشنهاد می شود.

قیمت ایمپلنت اشترومن

برای مشاهده قیمت انواع این ایمپلنت به لینک زیر مراجعه کنید.


قیمت ایمپلنت


برند  ایملپنت Sic

یکی از برند های تقریباً تازه تأسیس در زمینه ایمپلنت برند Sic می باشد. کیفیت محصولات آن ممکن است به اندازه ایمپلنت های برند اشترومن بالا نباشد اما به همان نسبت نیز هزینه کمتری دارد و نسبت به سایر برند های اروپایی، کیفیت و قیمت معقولانه می باشد.

برند ایمپلنت SPI

شرکت سوییسی Thommen Medical که سازنده ایمپلنت های SPI است که به کیفیت و دقت بالای ایمپلنت هایش معروف است. رنج قیمتی این ایمپلنت ها کمی بالاست.


برند ایمپلنت کره ای

برند SEWONMEDIX

برند Sewonmedix یکی از برند های معروف کره ای در زمینه ایمپلنت می باشد که از سال 2000 فعالیت خود را شروع کرده است. سطح بالای کیفیت ایمپلنت های این برند در حال حاضر با برند های مطرح اروپایی و آمریکایی مقایسه می شود.

برند Snuc

یکی دیگر از برند های ایمپلنت کره ای شناخته شده که در سال 9719 تاسیس و در سال 2005 وارد حوزه ایمپلنت دندان شدند برند Snuc است. در حال حاضر یکی از برند های خوب در زمینه ایمپلنت دندان به شمار می آید که قیمت های آن نیز به نسبت مناسب است.

برند NeoBiotech

حال می رسیم به سراغ ایمپلنت کره ای NeoBiotech که با نام CMI هم شناخته می شود. این نوع ایمپلنت کره ای دارای کیفیت نسبتاً مناسبی می باشد که قیمت ارزانی هم نسبت به ایمپلنت های اروپایی دارد. از لحاظ تنوع قطعات پروتزی نیز همواره در حال پیشرفت است.

برند DIO

برند کره ای DIO در ایران از خدمات خوبی برخوردار است اما از نظر راحتی کار برای دندان پزشکان مشکلاتی دارد که پس از تولید محصول جدیدی با نام UF ضعف های این برند تا حدودی بر طرف شده اند و قابل مقایسه با محصولات اروپایی و آمریکایی شده است. در حال حاضر این برند یکی از گران ترین ایمپلنت های کره ای در ایران به حساب می آید.

برند AnyRidge

برند کره ای AnyRidge محصولی از شرکت مگاژن است و از قیمت و کیفیت پایین تری نسبت به ایمپلنت های اروپایی برخوردار است. به طور کل بخواهیم در نظر بگیریم کیفیت ایمپلنت های کره ای از ایمپلنت های اروپایی ضعیف تر است اما هزینه های پایین تر آنها برای کسانی که توانایی مالی آنچنان بالایی برای پرداخت ندارند بسیار مناسب خواهد بود.

برند Anyone

از دیگر برند های شرکت کره ای مگاژن که در زمینه ایمپلنت دندان فعالیت می کنند، برند Anyone می باشد. کیفیت و قیمت نسبتاً متناسب این ایمپلنت ها آنها را در سطح جهان محبوب کرده است.


برند ایمپلنت آلمانی

برند ICX

اولین برند آلمانیی که بررسی می کنیم برند معروف و نسبتاً تازه تاسیس آلمانی ICX که از تکنولوژی جدید و پیشرفته در زمینه ایمپلنت دندان استفاده می کند ، است. قیمت آن نیز نسبت به کیفیت بالای ایمپلنت ها مناسب است.

قیمت ایمپلنت icx :

قیمت ایمپلنت icx که در حدود 4/990/000 می باشد.

برند Ritter

برند Ritter یکی دیگر از برند های مطرح آلمانی در حوزه دندان پزشکی است که فعالیتش را از سال 1887 آغاز کرده است. این برند به طور مداوم در شاخه ایمپلنت دندان تولید و توسعه دارد و یکی از برند های مطرح و شناخته شده در این حیطه به حساب می آید.

برند Human Tech

برند human tech برند آلمانی نسبتاً تازه تأسیسی است که از سال 2010 آغاز به فعالیت در شاخه ایمپلنت دندان کرده است. از آنجایی که کیفیت و قیمت محصولات این برند بسیار مناسب و معقولانه می باشد، خیلی زود آنها را در این عرصه رقابت در کنار حریفان قدرتمند خود بالا آورده است.

برند Xive

اکنون به سراغ برند آلمانی Xive از شرکت دنتسپلای سایرونا می رویم. برندی ساده اما حرفه ای که از کار های جالب آن می توان به دسته بندی گرید های تیتانیوم برای راحت تر شدن عمل های ایمپلنت اشاره کرد.


سایر برند های ایمپلنت

برند Biomate

یکی از برند های معروف انگلیسی، برند Biomate است. محصولات این برند کیفیت بالایی دارند. به طوریکه در سطح جهان نیز نزد دندان پزشکان و متخصصین این حوزه کاملاً شناخته شده و مطرح هستند. از آنجایی که کیفیت این محصولات بالاست، قیمت ایمپلنت ها نیز نسبت به سایر ایمپلنت ها بالاتر است.

قیمت ایمپلنت biomate:

این برند انگلیسی یکی از محبوب ترین ها در اروپا به شمار میرود.

برند IDI

برند implant diffusion international یا به اختصار IDI یکی از برند های فرانسوی پیشرفته در حوزه ایمپلنت دندان است. سابقه ای 30 دارند ودر این زمینه محصولاتی با کیفیت خوب و قیمتی مناسب ارائه می دهند. از شاخصه های خوب دیگر آن این است که تنوع مدل در آن بالاست.

 

  .شماره همراه خود را وارد نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

  اشتراک گذاری :

  دیدگاه در"معرفی کامل برند ایمپلنت – بهترین و به صرفه ترین ها"

  1. دهن ادمو درست میکنن جیبو سرویس 😀
   ولی دور از شوخی خوب بود من راضیم از کلینیک و بهداشتشون

  دیدگاه خود را بنویسید

  WhatsApp مشاوره با پزشک